28 kg 4 nedēļās: jauns veids, kā atbrīvoties no vēdera bez vingrinājumiem, lietojot "novājēšanas" kapsulas. Kāpēc visi "Shark Tank" žūrijas locekļi ir sajūsmināti par šo līdzekli?

(18 kovas 2021) Epizode, kurā māsas Anna un Samanta Martins iekaroja žūrijas “Shark Tank” locekļu simpātijas, kļuva par populārāko raidījuma vēsturē.

Žūrija pirmoreiz vienbalsīgi nolēma daudzsološā projektā ieguldīt miljonus dolāru.

Pēc 25% māsas uzņēmumu akciju iegādes "Shark Tank" žūrija personīgi palīdzēja māsām iziet sava brīnumprodukta atkārtotu marķēšanu un pārsaiņošanu.

Savu atradumu reklamējot kā “vislielāko sasniegumu notievēšanā”, tiesneši uzreiz atbalstīja māsas-uzņēmējas, piedāvājot viņām savu grūti nopelnīto naudu.

"Mēs bijām vienkārši šokētas. Mēs cerējām, ka viņi mums dos tikai padomu... mēs pat neiedomājāmies, ka varētu piesaistīt investorus," - stāsta Samanta.

Pēc dāsniem katra žūrijas locekļa piedāvājumiem māsas nespēja noturēt laimes asaras.

"Mēs nespējām noticēt, ka tas viss patiešām notiek. Tas, ka tik veiksmīgi, profesionāli cilvēki izteica vēlēšanos kļūt par mūsu projekta daļu un ieguldīt savu naudu, ir vienkārši neticami!” - pastāstīja Anna.

Visā raidījuma pastāvēšanas laikā māsas kļuva par pirmajām dalībniecēm, kuras no visiem žūrijas locekļiem saņēma vētrainas ovācijas un investīciju priekšlikumus. Kad epizode beidzās, māsas svinēja panākumus ar šampanieti un kūku.

Visā "Shark Tank" vēsturē māsas kļuva par pirmajām dalībniecēm, kuras saņēma investīciju piedāvājumus no visiem pieciem žūrijas locekļiem.

Beidzoties šīs satriecošās epizodes filmēšanai, māsas sāka centīgi strādāt, izmantojot visus savu mentoru ieteikumus.

"Mēs veicām pilnīgu sava projekta pārdēvēšanu un izdomājām jaunu iesaiņojumu,” - stāsta Anna.

Anna un Samanta Martinas nesen prezentēja to pašu produktu, kurš viņām ienesa miljonu ieguldījumus.

"Produkts, kuru mēs parādījām šovā, tika pārdēvēts par Keto Eat&Fit. Tā ir tā pati formula, mēs vienkārši mainījām nosaukumu un iepakojumu," - pastāstīja Samanta.

Izmantojot oficiālo tīmekļa vietni, māsas uzsāka savu produktu tirdzniecību, un pēc 5 minūtēm viss jau tika izpārdots.

"Mums pat bija rezerves preces, ja mēs pārdotu lielāko daļu, taču pēc 5 minūtēm tika izpirkts absolūti viss!" - sacīja Samanta.

Kamēr "Shark Tank" investori svin savu labi pārdomāto biznesa gājienu, sievietes pulcējas baros, lai internetā nopirktu Keto Eat&Fit, un saka, ka rezultāts ir mainījis viņu dzīvi.

Klīniskie pētījumi liecina, ka Keto Eat&Fit veicina ievērojamu svara zudumu sievietēm, bet ilgstoša lietošana novērš svara pieaugumu.

"Keto Eat&Fit ir revolucionārs novājēšanas līdzeklis," - skaidro Barbara Korkorāna, "Shark Tank" žūrijas locekle.

Kā tas strādā?

Uztura samazināšanas laikā ketozes stāvoklis palīdz organismam tikt galā ar ikdienas stresu. Atrodoties ketozes stāvoklī, lai iegūtu enerģiju, organisms sadedzina taukus, nevis ogļhidrātus. Parasti pašam nokļūt ketozes stāvoklī ir ļoti grūti, tas prasa vairākas nedēļas.

MCT ir substrāts, kas izsauc ketozi. MCT palīdz organismam nonākt ketozes stāvoklī, kā rezultātā jūs jūtat enerģijas pieplūdumu un sākat zaudēt svaru.

Keto Eat&Fit satur MCT, kas organismam palīdz nonākt ketozes stāvoklī, vienlaikus ogļhidrātu vietā sadedzinot taukus, lai iegūtu enerģiju.

Keto Eat&Fit satur arī vielas, kas palīdz regulēt holesterīna līmeni - izplatītu problēmu cilvēku ar lieko svaru vidū.

Kā var ātri samazināt svaru, izmantojot Keto Eat&Fit?

1. Apetītes kontrole

Kad jūs cenšaties samazināt svaru, ir ļoti svarīgi kontrolēt un uzraudzīt uzturu, jo tas ietekmē procesa efektivitāti.

Tiem cilvēkiem, kuri pieraduši stresu aizēst, visgrūtāk ir ierobežot apetīti. Keto Eat&Fit palīdz tikt galā ar šo problēmu. Tas palīdz kontrolēt uzturu, stimulējot fermentu ražošanu, kas nomāc alkas pēc noteikta veida pārtikas produktiem. Ķīmiskais serotonīns arī palīdz tikt galā ar garastāvokļa svārstībām un paaugstinātu emocionalitāti, jo tas noved pie nekontrolētas pārtikas uzņemšanas.

2. Taukaudu veidošanās novēršana

Enerģijas pārvēršana taukos ir tauku uzkrāšanās kontroles atslēga. Keto Eat&Fit nomāc aknu spēju pārveidot enerģiju taukos un dara tā, ka kalorijas tiek iztērētas, lai veidotu slaidu ķermeni ar veselīgu muskuļu masu.

3. Laba pašsajūta

Daudzi cilvēki "aizēd" savu stresu un depresiju. MCT ekstrakts satur vielas, kas uzlabo garastāvokli un vispārējo labsajūtu, uz tā fona samazinot stresa un nekontrolētas ēšanas iespējamību.

MCT ir daļa no Keto Eat&Fit un tiek pētīts vairāk nekā desmit gadus. Par pieņemamu cenu tas efektīvi palīdz svara samazināšanas procesā. Tomēr dažām cilvēku kategorijām var rasties negatīvas blakusparādības, piemēram, grūtniecēm. Pirms izlemjat, vai lietot šo produktu, nepieciešams konsultēties ar ārstu. Lai zaudētu svaru ar Keto Eat&Fit, tas jālieto ar pareiziem intervāliem un pareizā daudzumā.

Zvaigznes dievina Keto Eat&Fit

“Pirms pusgada šova "American Idol" dalībniece sāka savu ceļu uz svara samazināšanu. Starp daudzajām diētas tabletēm Keto Eat&Fit bija viņas vienīgā izvēle. Intervijā "Redbook" 18.03.2021. gada oktobrī viņa teica, ka kopumā viņa nometa 80 mārciņas un pārgāja no 16. izmēra uz 6.” - Dženifera Hadsone

“Es jūtos satriecoši... un beidzot es varēju pateikt: “Paldies Dievam, es pārstāju uztraukties par savu svaru”, un tas, iespējams, ir labākais, kas man jebkad ir bijis!” - Vendija Viljamsa

“Man ir diezgan saspringts grafiks, tāpēc treniņiem nevaru veltīt daudz laika. Tāpēc es dievinu Keto Eat&Fit! Lietojot tikai 2 kapsulas 1 reizi dienā pēc ēšanas, man izdevās iegūt ķermeni, kurā es jūtos ērti” - Drū Kerija

Vai tas ir piemērots jums?

Izmantojot manas māsas tauku dedzināšanas līdzekli, es nometu aptuveni 30 mārciņas lieko tauku! Un arī pats process man bija kaut kas līdzīgs “ceļojumam uz sevis izzināšanu!” "USA Today" birojā visi pamanīja atšķirību un lepojās ar mani tādēļ, ka izmēģināju kaut ko jaunu un ieguvu reālu rezultātu!

Mūsdienās pastāv neskaitāmi diētiskie “brīnumlīdzekļi", taču vairums no tiem ir ļoti dārgi un negarantē reālus rezultātus. Tāpēc, kad pirmoreiz izdzirdējām par "Shark Tank" produktu, mēs bijām skeptiski noskaņoti - vai šis produkts tiešām ir tik labs? Kad tiešā veidā ieraudzījām mūsu zinātnisko pētījumu rezultātus - kopā ar beznosacījumu vērtīgo Shark Tank programmas ieteikumu, - visas mūsu šaubas nekavējoties tika kliedētas. Tas nav noliedzams: šis preparāts patiesi ir efektīvs, un Fox News ar prieku to oficiāli iesaka!

Svarīgi! Nekur citur internetā nevarēsiet atrast izdevīgāku īpašo piedāvājumu! Ņemiet to tagad!

Lielāko Keto Eat&Fit atlaidi (pieejama ierobežotu laiku, kamēr produkts ir noliktavā) var iegūt no zemāk esošajām saitēm - tās laipni piedāvāja “Shark Tank” - un tikai kanāla “Fox News” lasītājiem!

Keto Eat&Fit iesniegtais Sponsoru kontents.
LASĪTĀJU REZULTĀTI

"Es centos atbrīvoties no vēdera visu pubertātes laiku. Pateicoties Keto Eat & Fit, no taukiem uz vēdera es atbrīvojos mēneša laikā. Liels paldies!!"

Džesika S.
Vankūvera

PIRMS UN PĒC

"Pirmo reizi mūžā esmu laimīga, kad no rītiem skatos uz sevi spogulī. Es jau sen neesmu jutusies tik pārliecināta par sevi!"

Tifānija K.
Monreāla

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS

1. solis:

Piedāvājums ir ierobežots.
Beidzas 18 kovas 2021
PIRMS UN PĒC

"Paldies Dievam, ka nesāku nodarboties ar Barru... Tos pašus rezultātus es dabūju par mazāku cenu nekā maksā kafijas tase."

Kristīne Novotneja
Kalgari

PIRMS UN PĒC

"Jau 4 nedēļas es lietoju Keto Eat&Fit, es to dievinu!!!! Es jau pamanīju pārmaiņas manā ķermenī, bet vislabākais ir tas, ka mans vīrs manu augumu novērtēja tikai pēc 4 nedēļām!!! Viņš nodomāja, ka es veicu tauku atsūkšanu, bet patiesībā ne. Tas ir vienkārši satriecoši!!!"

Kerola Kītone
Toronto

PIRMS UN PĒC

"Es lietoju Keto Eat&Fit un esmu neticami pārsteigta par rezultātiem! Mans vēders kļuva plakanāks, kļuva redzams, ka mana āda kļūst tvirtāka".

Briāna Smita
Otava

PIRMS UN PĒC

"Urā!! Beidzot es atradu notievēšanas līdzekli, kas tiešām strādā. Man ir 48 gadi, un tā ir pirmā reize, kad līdzeklis man tiešām palīdzēja".

Endžija Kleitona
Edmontona

(AKCIJAS CENAS IR PIEEJAMAS TIKAI IEROBEŽOTĀ LAIKĀ - PASŪTI TAGAD, KAMĒR AKCIJA IR SPĒKĀ)

Svarīgi! Klīnisko pētījumu laikā tika pierādīts, ka līdzīgu rezultātu sasniegšanai šis produkts jālieto ik dienu.

Atjauninājums: vēl ir pieejami tikai 4 iepakojumi. 50% atlaide. Аkcija beidzas: 18 kovas 2021.

1. solis: 50% atlaide līdzeklim Keto Eat&Fit

Īpašais piedāvājums beidzas: 18 kovas 2021

.

Dana

Es Keto Eat & Fit lietoju jau 4 nedēļas un tiešām izskatos par 10 mārciņām tievāka! Protams, ne tāda kā Anna un Samanta. Tauku uz vēdera un rokām burtiski ar katru dienu kļūst arvien mazāk un mazāk. Liels paldies par informāciju!

AtbildētPirms 12 minūtēm

Guna

Es redzēju, kā Anna un Samanta pirms pāris dienām CNN prezentēja Keto Eat&Fit, un es joprojām lietoju šo preparātu. Es to lietoju jau 6 nedēļas. Taisnību sakot, tas ir kaut kas neticams, es varu pateikt tikai - WOW.

AtbildētPirms 13 minūtēm

Karīna

Mana draudzene to lietoja un ieteica man pirms 4 nedēļām. Es to pasūtīju un saņēmu pēc 3 dienām. Rezultāti ir neticami, un es jau iedomājos, kas būs pēc 3 un 4 nedēļām.

AtbildētPirms 25 minūtēm

Irēna

Žēl gan, ka es par to neko nezināju pirms tauku atsūkšanas. Ietaupītu kaudzi naudas.

Atbildēt 0.Pirms 46 minūtēm

809571lin

Es nespēju noticēt, tas ir kaut kas neticams! Pēc lietošanas es esmu ļoti apmierināta ar rezultātu.

Atbildēt Pirms aptuveni 1 stundas

Mārīte

Noskatījos šo sižetu ziņās. Cik ļoti paveicās Kitijai, ka viņai bija šāda iespēja!!!!! Paldies, ka dalījāties ar šo rakstu. Tikko pasūtīju savu pirmo iepakojumu.

Atbildēt Pirms aptuveni 1 stundas

Agita

laikam man ir nedaudz vairāk liekā svara nekā vairumam no jums. bet Keto Eat&Fit palīdzēja arī man! LOL! Es nevaru atrast vārdus, lai izteiktu savu sajūsmu. Paldies par iedvesmu!

Atbildēt 0. Pirms aptuveni 2 stundām

Emīlija

Mana māsa to pasūtīja pirms dažiem mēnešiem. Es nepasūtīju, jo gribēju pārliecināties, ka tas tiešām strādā, bet pēc tam viņiem beidzās akcija! Ļoti muļķīgi sanāca, vajadzēja uzreiz pasūtīt. Labi, ka akcija parādījās atkal, un šoreiz es tādu kļūdu nepieļaušu

AtbildētPirms 2 stundām

Valija

Taisos pārbaudīt, vai šis produkts iedarbosies arī uz mani. Es jau visu ko esmu mēģinājusi, bet nekas nelīdzēja.

AtbildētPirms 2 stundām

Gunita

Man palīdzēja! Tas iedarbojās tieši tā, kā es domāju. Viss ir ļoti vienkārši, un es gribu, lai visi pārējie zina, ka tas tiešām darbojas.

AtbildētPirms 2 stundām

Annija

Paldies par informāciju, tikko sāku lietot.

AtbildētPirms 2 stundām

Elija

Pēdējā laikā esmu tik aizņemta ar bērniem, ka nespēju tikt galā ar visu. Došu iespēju šim līdzeklim !

AtbildētPirms 2 stundām

Men

Jūsu darbi mani vienmēr ir pārsteiguši, tikko es saņēmu savu iepakojumu. Jau gaidu to, ko esat sagatavojuši nākamajai nedēļai.

AtbildētPirms 2 stundām

Princess

Patiešām,tas ir vienkārši pārsteidzošs! Mana labākā draudzene Džīna to lieto gadiem ilgi, esmu mēģinājusi atbrīvoties no taukiem uz vēdera, taču nekas nepalīdz. Jūs teicāt, ka es varu gūt panākumus tieši uz meitas kāzām. Es tikko pasūtīju, un man par to ir ļoti laba sajūta!

AtbildētPirms 2 stundām

Nellija

Sveika, Kristīne, es tikko pasūtīju. Es nevaru vien sagaidīt savu Keto Eat&Fit!! Paldies, Amy, čmoki, čmoki.

Atbildēt Pirms 3 stundām

Baiba

Man tikko par to uzrakstīja mana mamma, bet viņai par to pastāstīja kāda darbiniece. Es domāju, ka tas tiešām strādā.

Atbildēt Pirms 3 stundām

Zinaīdá

Par to es stāstu visiem saviem draugiem, paldies par informāciju

Atbildēt Pirms 3 stundām

Ausma

Nebiju pārliecināta, ka vēlos pasūtīt tiešsaistē, taču es negribēju palaist garām šo piedāvājumu. Es visu pārbaudīju, viss ir ticams. Es nevaru gaidīt savu pārvērtību.

Atbildēt Pirms 4 stundām

Juzefa

Es jau pasūtīju. Es tiešām gribu sākt lietot un ieraudzīt rezultātu.

AtbildētPirms 6 stundām

Sarmīte

Man kā nekustamo īpašumu aģentam ļoti svarīgi ir izskatīties labi. Bet diemžēl tagad mājokļu tirgus ir nestabils, un pēdējā laikā mazliet jūtams naudas trūkums. Paldies par informāciju, ar nepacietību gaidu pasūtījumu.

Atbildēt Pirms 8 stundām

Marianna

Es jau esmu izmēģinājusi veselu kaudzi šādu līdzekļu un ļoti gribu izmēģināt šo, bet dziļi šaubos par to !! Kāds, lūdzu, pārlieciniet mani, ka tas tiešām darbojas.

Atbildēt Pirms 8 stundām

Smitas kundze

Nesen izmēģināju šo līdzekli, man palīdzēja.

Atbildēt Pirms 8 stundām

Rēzijá

Pirmoreiz es varu izdarīt kaut ko priekš sevis bez sirdsapziņas pārmetumiem par cenu.

Atbildēt Pirms 8 stundām

Gotmy Mindframe Right

Man nav ne jausmas, kā jūs ieguvāt šādus rezultātus.

Atbildēt Pirms 9 stundām

# social plugin

© 2021 Autortiesības. Visas tiesības ir aizsargātas.