Zveřejněno: před 4 dny

Zbytečné kilogramy se nevrátí! Čech vynalezl preparát, který bojuje s nadváhou bez omezujících diet a namáhavého cvičení, žádná stopa celulitidy nebo jo-jo efektu!

Dietetici se začínají obávat o svou práci. Nová kúra bude pro ně znamenat nezaměstnanost? Renomovaní odborníci na výživu dávají jasnou odpověď na tuto otázku: ano. Přírodní hubnoucí kúra vyvinutá českým výzkumníkem je velký průlom v eliminaci nadbytečných kilogramů.

Přes 20 000 spotřebitelů, kteří dosud prošli kúrou, se zbavilo min. 21 kg za 30 dní bez vedlejších účinků – nevzhledné celulitidy a opakujícího se jojo efektu. Díky novému přípravku snížili riziko cévní mozkové příhody až o 190%, 20krát snížili hladinu špatného cholesterolu a co je nejdůležitější – zamezili ateroskleróze. Podařilo se jim získat jejich vysněnou postavu a sebeúctu. Jak to dokázali?

Prof. Miroslav Veselý (odborník pro molekulární biologii) měl jediný cíl – zabránit nadváze své dcery a chránit ji před komplexy. Toto rozhodnutí znamenalo začátek války proti obezitě. Prof. Novotný po několika letech výzkumu a nezávislých testů vytvořil zcela přirozenou, bezpečnou a velice snadno použitelnou zeštíhlující kúru. Díky této metodě Klaudie (profesorova dcera) ztratila 25 kg za 35 dní a nyní vypadá jako hvězda na obálce módního časopisu. Specialisté na hubnutí již prohlásili inovativní formuli za „krotitele nadváhy 21. století“ a prof. Novotný byl nominován v několika kategoriích lékařských objevů. Díky kombinaci pouze přírodních ingrediencí mají i velmi obézní lidé šanci zhubnout asi 20 kg za 1 měsíc bez “hladovek” a cvičení v posilovně.

„Zeštíhlující dieta je nesmysl a plýtvání penězi!“ Zjistěte důvody, které tyto předpoklady potvrzují.

Výše uvedené tvrzení podporuje téměř 16 tisíc. spotřebitelů spokojených s výsledky kúry prof. Novotného, díky které se jim podařilo získat vysněnou postavu. Proto jsme se rozhodli zkontrolovat populární redukční diety.

Jste zvědavý? Viz níže uvedené závěry:

 • Většinu diet vymýšlejí amatéři
 • Chcete-li nenávratně zhubnout 2 kg, musíte hladovět 2,5 měsíce. Co to znamená? Získání vysněné postavy vyžaduje alespoň několik let obětavosti. Pak můžete zapomenout na své oblíbené dezerty nebo pizzu. Všechno proto, že až 99% dietních programů připravují amatéři, tj. lidé, kteří nevědí, jak funguje lidské tělo a s čím je spojena správná výživa. Obvykle jsou tyto diety nebezpečné a nepřinášejí žádné viditelné výsledky.

 • Dieta negativně ovlivňuje tělo
 • Nevhodná strava zbavuje tělo vitamínů a mikroživin potřebných pro správné fungování těla, což vede ke ztrátě energie. Začnete se cítit unavení, podráždění a ospalí. Imunita vašeho těla se sníží, čímž se stanete náchylnější k nemocem.

 • „Fit“ výrobky jsou zdraví škodlivé
 • Být „fit“ je nyní velmi módní, ale to neznamená, že „fit“ výrobky jsou dobré pro tělo. Proč? Obvykle obsahují velké množství cukru, což přispívá k rychlému přírůstku hmotnosti. Mezi produkty bez cukru však patří karcinogenní aspartam!

 • Dieta = hlad a obětování
 • 30denní hubnutí pod dohledem dietetika stojí minimálně 4000 Kč, a to je jen začátek, protože musíte k tomu přidat všechny produkty, které doporučí. Můžete za ně utratit pětinásobek částky určené na „normální“ jídlo. Udržovat stejnou váhu znamená celý život dodržovat stejnou dietu, což může působit finanční problémy.

 • A po dietě je čas na jojo efekt
 • Tělo zbavené energie a minerálů z jídla začíná sbírat zásoby, což má za následek zpomalení metabolismu a nakonec jeho inhibici. Po ukončení diety se tedy tělo expresním tempem vrátí na svoji dřívější váhu.

Proč je dieta prof. Novotného velký průlom v boji s nadváhou?

Neustálé diety vyčerpávají tělo a dělají vítr v peněžence. Nepřetržité počítání kalorií, pravidelný režim stravování a žádné potěšení z jídla je něco, co znáte ze zkušenosti? Jste naštvaní a podráždění, protože jste vždycky hladoví a unavení, a pokud se na chvíli vzdáte diety, kilogramy se vrací jako bumerang? Tohle nemusí být váš každodenní život. Díky inovativní metodě prof. Novotného, už si nebudete muset odpírat svá oblíbená jídla nebo trpět hladem. Vaše tuková tkáň se začne spalovat automaticky, nemusíte nic dělat. Můžete jen odpočívat v gauči před televizí a nadbytečné kilogramy začnou mizet samy. Kúra obnoví správné fungování těla a zastaví jojo efekt.

Nyní snadno shodíte nadbytečné kilogramy – rychle a 100% bezpečně

Inovativní formule prof. Novotného je nyní k dispozici v maloobchodním prodeji ve formě potahovaných tablet, které se užívá jednou denně na lačný žaludek. Jedno balení obsahuje 30 tablet a každou z nich je třeba zapít velkým množstvím vody (minimálně 250 ml), která poskytne tělu potřebnou dávku hydratace nezbytnou pro správné fungování. Použití nové kúry nezpůsobuje vedlejší účinky, což potvrdily dodatečné testy provedené německým výzkumným střediskem. Výzkum také ukazuje, že nový přípravek je téměř 99% účinný. Díky tomu lidé ve věkové skupině 37–94 let ztratili dokonce 21 kg za pouhých 30 dní.

Prokázána účinnost

Již po prvních několika hodinách po aplikaci preparát začne čistit tělo od jedovatých usazenin a toxinů. Díky tomu účastníci výzkumu přestali mlsat a jejich metabolismus se zrychlil. V následujících dnech kúra umožnila úplně potlačit záchvaty hladu a po téměř měsíci si účastníci už mohli všimnout výrazného úbytku hmotnosti a redukci celulitidy. Kromě toho se obvod pasu, boků a stehen zmenšil alespoň o několik centimetrů.

Není všemu konec! Špatný cholesterol byl odstraněn a hladina cukru byla výrazně snížena. Účastníci výzkumu si také mohli užít 5krát vyšší hladinu energie a lepší rozpoložení než před kúrou prof. Novotného.

Zdokumentované výsledky kúry nelžou:

 • 1 týden:

  Čištění střev od usazenin, odstraňování toxinů z těla, potlačení nadměrné chuti k jídlu, přibližně o 6 kg méně

 • 2 týden:

  Snížení pocitu hladu, zlepšení metabolismu, rychlejší spalování kalorií, dalších 5 kg méně

 • 3 týden:

  Rychlé spalování tuků, snížení špatného cholesterolu, nižší hladina cukru, o dalších 7 kg méně

 • 4 týden:

  5krát více energie, správný metabolismus, žádný jojo efekt, nastavení metabolismu a blokování jojo efektu, o cca 3 kg méně (celkem 21 kg za 30 dní)

Paní Markéta Čermáková (35) z Brna patří mezi první uživatele kúry Weight Manager v České republice:

"Donedávna jsem se cítila jako velryba, byla jsem tlustá, odporná a neměla jsem energii. Když jsem stála ve spodním prádle před zrcadlem, okamžitě mě napadla jedna věc: vypadám jako vorvaň. Ani nevím, kdy jsem se přivedla do tohoto stavu. Musím přiznat, že jsem vždycky ráda jedla sama a nikdy jsem neodmítla dobré víno.

Špatná výživa a nedostatek pohybu vedly k tomu, že mě odborníci děsili, že si musím zmenšit žaludek. Nemohla jsem nečinně čekat, až moje váha dosáhne 100 kg, vzala jsem to do svých rukou. Utrácela jsem jmění za další prostředky, ale nic nepomohlo. Naštěstí mi moje známá řekla o tomto novém přípravku. Jsou to už 2 měsíce, co ho používám, a jsem nadšená.

Už jsem zhubla 30 kg, moje tělo je zase atraktivní a celulitida úplně zmizela. A pohledy mužů procházejících kolem mě po ulici, no tohle je prostě skvělé! Rozhodně doporučuji“.

Proč se sami odsuzujete k utrpení působeným nadváhou, když máte šanci zhubnout snadno, rychle a příjemně?

Účinnost léčby českého profesora potvrdilo německé výzkumné středisko. Prof. Novotný již byl několikrát nominován na prestižní ocenění udělovaná vynikajícím specialistům.

Inovativní kúru můžete získat za účast v Zeštíhlujícím programu. Preparát lze koupit na níže uvedené webové stránce.

Klikněte sem, získejte Weight Manager se slevou a zhubněte 21 kg za 30 dní >>

Speciální nabídka platí pouze

274 pln
137 pln

Komentáře: