BRODAWKI POWSTAJĄ W WYNIKU OBECNOŚCI PASOŻYTÓW W TWOIM ORGANIZMIE!

JEŚLI MASZ BRODAWKI NA SZYI, POD PACHAMI I W INNYCH MIEJSCACH – PASOŻYTY POŻERAJĄ CIĘ OD ŚRODKA!

Wiadomości Medyczne
10.03.2021 01:11
Jeżeli ktoś ma brodawki na skórze, oznacza to, że kolonia śmiercionośnych pasożytów zagnieździła się w jego organach wewnętrznych i powoli pożera tkanki.
Według statystyk ponad miliard osób cierpi na zakażenie pasożytnicze. Najtrafniejsze diagnozy stawiane są w oparciu o wysyp brodawek.
Na wasze pytania odpowiada: Michał Sutkowski
Prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych oraz Rzecznik Prasowy Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce. Jest autorem publikacji prasowych popularyzujących zagadnienia z pogranicza medycyny i sportu. Współpracował z wieloma renomowanymi krajowymi placówkami medycznymi.
Słowo od Redakcji: W Naukowym Instytucie Badań Medyczno-Parazytologicznych i Medycyny Tropikalnej odkryto prawdziwą przyczynę tworzenia się brodawek na skórze człowieka: zakażenie pasożytnicze. Niedawno przeprowadzone badania wykazały, że produkty metaboliczne pasożytów są toksyczne i tworzą w żołądku środowisko idealne dla rozwoju bakterii. Właśnie z tego powodu osoby zarażone pasożytami mogą obserwować, że na ich skórze pojawiają się brodawki.
Omówimy ten problem natury medycznej z Michał Sutkowski
Dzień dobry, Pan Sutkowski. Zacznę od najważniejszego pytania: Czy to prawda, że większość populacji w Polsce jest zarażona pasożytami?
Pan Sutkowski Tak. Zajmujemy jedną z czołowych pozycji, jeśli chodzi o zarażenia pasożytami. Przyczyną są ekstremalnie kiepskie warunki ekologiczne, brak działań ze strony władz oraz obojętność ludzi.
Co roku miliony ludzi umierają na choroby wywołane przez pasożyty. A jednocześnie, jeśli spojrzymy na ich akty zgonu, to nie ma tam wzmianki o śmierci z powodu zarażenia pasożytami. Wyjątków jest bardzo niewiele, a generalnie chodzi tu o sytuacje, gdy nie da się zignorować zakażenia, np. kiedy dochodzi do zablokowania serca przez robaki. Lokalnym przedstawicielom administracji medycznej nie opłaca się przyznać, że mamy do czynienia z bardzo wysokim poziomem zarażenia społeczeństwa i wolą ignorować fakt, że przyczyną około 89% zgonów są właśnie pasożyty. Ponadto choroby wywoływane przez pasożyty zmuszają ludzi, by zgłaszali się do klinik po kosztowne leki. To olbrzymi rynek. Mam nadzieję, że zdołacie wyczytać moje intencje pomiędzy wierszami.
Korespondent: Pan Sutkowski, czy brodawki to rzeczywiście oznaka zarażenia pasożytami?
Pan Sutkowski Tak. Klika grup badawczych potwierdza tezę, że produkty wydalane przez pasożyty przyczyniają się do powstawania brodawek na ludzkiej skórze. Dodatkowo, jeżeli zobaczymy na naszej skórze brodawki, oznacza to, że pasożyty już się w nim zagnieździły i aktywnie składają jaja. Dlatego też każda osoba, która ma brodawki na swoim ciele, znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.
A przypominam, że około 89% wszystkich zgonów, w tym z tak zwanych „przyczyn naturalnych“, wywołuje tylko jeden czynnik – pasożyty, powoli zjadające daną osobę od środka.
Korespondent: A więc pasożyty to przeważnie robaki, które mogą wywoływać brodawki, pojawiające się na skórze? Jak to możliwe, że mogą być przyczyną śmierci?
Pan Sutkowski Tak naprawdę dużym błędem jest sądzić, że pasożyty to jedynie robaki. Istnieje ogromna liczba przeróżnych gatunków pasożytów, które mogą zamieszkiwać różne organy i wywoływać bardzo zróżnicowane konsekwencje. Ponadto robaki lub też helminty są całkiem groźne. Dosłownie niszczą jelita, które gniją i w rezultacie człowiek umiera. A nawiasem mówiąc, helminty są trudne do wykrycia i wyplenienia.
Oprócz nich istnieją tysiące pasożytów, które mogą żyć w wątrobie, mózgu, płucach, we krwi i w żołądku. I niemal wszystkie są śmiercionośne. Niektóre z nich natychmiast zaczynają agresywnie niszczyć ciało ludzkie. Inne pasożyty żyją niezauważenie do momentu, gdy ich liczba jest już tak ogromna, że ciało nie jest w stanie sobie z nimi radzić i człowiek umiera. Wywołują one szereg śmiertelnych komplikacji: atak serca, rak, marskość wątroby, zapalenie nerek, gnicie nerek itp.
Jednocześnie mogę z całą pewnością powiedzieć, że praktycznie każdy jest zarażony pasożytami. Problem polega na tym, że niektóre z nich bardzo ciężko zlokalizować. A gdy efekty zarażenia pasożytami stają się widoczne, lekarze próbują się ich pozbyć. Nawet w trakcie autopsji, obecność pasożytów trzeba potwierdzić specjalnymi testami. Przynajmniej w większości przypadków.
Jednym uniwersalnym objawem, który pozwala trafnie postawić diagnozę o obecności pasożytów w organizmie ludzkim, są brodawki.
Korespondent: Czy może Pan podać kilka konkretnych przykładów zarażenia pasożytami?
Pan Sutkowski Mogłabym opowiedzieć o tysiącach przypadków. Ale może skupię się na tych, które najlepiej obrazują zagrożenia, jakie niesie ze sobą zarażenie pasożytami.
1. Przypadek z dobrym zakończeniem. Pacjent narzekał na sporadyczne bóle brzucha. Badania pokazały, że całe jego jelita były po brzegi wypełnione robakami. Dosłownie przekopały tam sobie labirynt, zaczął się proces degeneracji tkanek, a pacjent stanął na krawędzi sepsy. Podczas operacji konieczne było usunięcie odcinka jelita, a robaki usunięto wraz z rozkładającymi się tkankami. Po tygodniu intensywnej terapii, pacjent poczuł się lepiej.
2. Macica zarażona kolonią pasożytów. Niestety usunięcie ich nie było już możliwe, ponieważ pasożyty i ich larwy całkowicie wypełniły macicę tej pacjentki i kilkukrotnie powiększyły jej rozmiar. Dlatego konieczne było jej usunięcie. Kobietę udało się uratować. Zatrucie organizmu było jednak tak dalece posunięte, że musiała poddać się specjalistycznemu leczeniu po usunięciu macicy i niestety zmarła 3 lata później.
3. Bąblowica serca. Chorobę wykryto zbyt późno. Lekarz prowadzący uważał, że ten pacjent cierpiał po prostu na chorobę wieńcową serca i dławicę piersiową, ale prawda była o wiele okrutniejsza. Operacja nie pomogła, leczenie zachowawcze także. Nie podziałał także przeszczep serca – bo nie znalazł się dawca. W efekcie pacjent zmarł, nie odzyskawszy przytomności.
Korespondent: Jak możemy sprawdzić, czy jesteśmy zarażeni pasożytami?
Pan Sutkowski Niestety nie istnieją metody, które pozwalają z całą pewnością zdiagnozować, czy w organizmie ludzkim znajdują się pasożyty, czy też nie. Częściowo ze względu na to, że istnieje tak wiele typów pasożytów (ponad 2000 znanych gatunków), a częściowo z uwagi na fakt, że są tak trudne do wykrycia. Pełne badanie na obecność pasożytów można przeprowadzić w zaledwie kilku miejscach w Polsce i jest to bardzo kosztowne.
Pierwsze objawy, które wskazują na obecność pasożytów w organizmie to:
 • - brodawki,
 • - nieświeży oddech,
 • - alergie (wysypki, łzawiące oczy i katar),
 • - wysypka i zaczerwienienie skóry,
 • - częste przeziębienia, ból gardła, zatkany nos,
 • - chroniczne zmęczenie (szybko się męczysz bez względu na to, co robisz),
 • - częste bóle głowy,
 • - zaparcia lub biegunki,
 • - bóle mięśni i stawów,
 • - nerwowość, bezsenność i zaburzenia apetytu,
 • - ciemne kręgi i worki pod oczami.
Jeżeli zauważycie u siebie przynajmniej jeden z tych objawów, to szansa na to, że na waszym organizmie żerują pasożyty wynosi 99%. I należy się ich pozbyć tak szybko, jak to możliwe!
Korespondent: Jak możemy się chronić i pozbyć pasożytów?
Jeśli chodzi o dostępność leków zwalczających zarażenie pasożytami, to obecna sytuacja jest dość problematyczna. Oczywiście istnieją wysoce wyspecjalizowane leki, które oczyszczają organizm z robaków. Są także bardziej lub mniej skuteczne leki zwalczające pewne rodzaje robaków lub pasożytów atakujących wątrobę. Główny problem polega jednak na tym, że oddziałują one jedynie na jeden konkretny typ pasożyta. Natomiast każda osoba jest nosicielem co najmniej 7-8 gatunków pasożytów. Patrząc na uśrednione dane, widzimy, że każda zarażona osoba jest nosicielem 11-14 typów pasożytów.
Na dzień dzisiejszy istnieje tylko jedno rozwiązanie, które pozwala pozbyć się pasożytów. Jest to suplement przeciwpasożytniczy o nazwie Germixil. Badania kliniczne przyniosły wspaniałe rezultaty. Eksport tego środka jest wstrzymany do momentu aż zostanie on rozdystrybuowany w całej Polsce.
Korespondent: Co sprawia, że Germixil jest taki wyjątkowy? Jaka jest różnica pomiędzy tym preparatem a innymi produktami przeciwpasożytniczymi?
Pan Sutkowski Jak już wspomniałam, na dzień dzisiejszy, jest to jedyny skuteczny środek przeciwpasożytniczy na całym świecie. Pomaga całkowicie pozbyć się pasożytów. Dlatego jest tak pożądany przez międzynarodowe sieci aptek i firmy farmaceutyczne. W porównaniu do innych leków przeciwpasożytniczych, działa bezpośrednio na szeroką gamę pasożytów, które mogą zainfekować całe ciało. Biorąc pod uwagę trudności diagnostyczne, warto zauważyć, że ten środek pozwala skutecznie oczyścić cały organizm. Wspomniałam już wcześniej, że wykrycie, jaki rodzaj pasożytów zainfekował organizm, jest prawie niemożliwe. A Germixil niszczy i usuwa wszelkie pasożyty, żyjące w dowolnym organie wewnętrznym – od mózgu, poprzez serce i wątrobę, po jelita. Żaden inny dostępny dziś lek nie jest w stanie tego uczynić.
Poza tym, nie jest to środek o chemicznym składzie, ale produkt całkowicie naturalny, co eliminuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych, zaburzeń flory bakteryjnej w jelitach oraz innych problemów, które mogą pojawić się, podczas stosowania klasycznych tabletek oraz zmuszania organizmu do przetwarzania wielu syntetycznych substancji.
WAŻNE! Producent uruchomił właśnie specjalną promocję, w ramach której środek ten można nabyć 50% taniej!

To oferta limitowana czasowo. Oryginalny produkt Germixil można zamówić na OFICJALNEJ STRONIE INTERNETOWEJ W PROMOCYJNEJ CENIE - 50%
1. Skuteczność Germixil obliczono przy użyciu standardowych technik (stosunek przypadków wyleczenia do całkowitej liczby pacjentów w grupie 100 osób leczonych tym środkiem):
 • - usunięcie pasożytów i jaj: 99%
 • - uregulowanie funkcjonowania i poprawa stanu trzustki: 80%
 • - usunięcie alergicznego zapalenia skóry: 90%
 • - usunięcie zapalenia błony śluzowej żołądka, wrzodów i biegunki: 90%
 • - usunięcie anemii: 99%
 • - usunięcie brodawek i narośli: 99%.
 • 2. Nie odnotowano negatywnych efektów ubocznych, w tym reakcji alergicznych.
  3. Germixil został uznany za wiodący środek w walce z pasożytami w organizmie ludzkim.
  Środek ten uzyskał certyfikację nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie na Uniwersytecie Parazytologii w Paryżu. Badania kliniczne w pełni potwierdziły dane uzyskane w Polsce. Francuzi uzyskali nawet wyższy odsetek wyleczonych pacjentów.
  Obecnie cykle badań klinicznych dobiegają także końca w Chinach, Japonii i Wietnamie. Kraje azjatyckie wykazują ogromne zainteresowanie tym środkiem. Wszelkie testy bez wyjątku wykazały niebywałą skuteczność tego produktu.
  Korespondent: Myślę, że nasi czytelnicy chcieliby wiedzieć, gdzie można kupić Germixil w promocyjnej cenie?
  Pan Sutkowski To oferta limitowana czasowo. A sam produkt dostępny jest jedynie w wybranych regionach kraju. Jak już wspomniano wyżej obecnie Germixil można nabyć po promocyjnej cenie - 50%.
  Jedyne, co trzeba zrobić, by zakupić Germixil, to przesłać żądanie poprzez stronę internetową i podać swoje nazwisko oraz numer telefonu, pod którym operator będzie mógł skontaktować się z zainteresowaną osobą. Jeżeli zobaczycie, że wciąż dostępna jest opcja przesłania żądania kontaktu, oznacza to, że środek ten nie zniknął jeszcze całkiem z magazynów. Osobiście gwarantuję, że wszystkie osoby, które prześlą żądania poprzez stronę internetową, otrzymają swoje zamówienia.
  Korespondent: - Pan Sutkowski, czy chciałaby Pan jeszcze coś przekazać naszym czytelnikom, zanim zakończymy wywiad?
  Pan Sutkowski Jedyne co chciałbym powiedzieć, to dbajcie o zdrowie. Możecie tego nawet nie podejrzewać, ale prawdopodobieństwo, że pasożyty żyją w was wynosi 97- 98%. Mogą być wszędzie – we krwi, jelitach, płucach, sercu, mózgu. Pasożyty dosłownie pożerają was od wewnątrz, jednocześnie zatruwając wasze ciała. W efekcie pojawia się mnóstwo problemów, które mogą skrócić życie o 15-25 lat. Nie wspomnę nawet o problemie nagłego zgonu, który zwykle pojawia się w wyniku działań pasożytów w organizmie. Nie czekajcie aż będzie za późno. Już teraz oczyśćcie swój organizm.
  Ważne! Wykazano, że i to najlepszy moment na rozpoczęcie leczenia. Efekt działania tego środka zwiększa się. Poprawa stanu zdrowia następuje 47% szybciej niż w innym czasie w ciągu roku.

  Stara cena
  Nowa cena
  Zamów ten produkt ze zniżką, zanim ta oferta zostanie zaoferowana innym czytelnikom! Twoja zniżka wygasa:
  09 : 52

  Należy pamiętać, że promocja z 50% zniżką jest ograniczona do 24.03.2021

  Gratulacje!

  Otrzymłeś 50% zniżki na zakup kremu Germixil

  Dobrze

  Komentarze

  Wypróbowałam ten produkt. Miałam mnóstwo brodawek na szyi i pod pachami. Po pięciu dniach widziałam, że jest ich coraz mniej. Mój żołądek także lepiej funkcjonuje..
  Ja też zamówiłam dla siebie Germixil . Przyszedł kurierem następnego dnia. Miałam pełno brodawek na szyi. Zaczęłam to łykać i... nie macie pojęcia, co zaczęło ze mnie wyłazić. W życiu nie przypuszczałam, że w moich jelitach może siedzieć taka ilość żyjątek... Wolę już o tym nie myśleć... to prawdziwy koszmar.
  Wyobraźcie to sobie, że znalazłam robaki w nocniku dziecka. To było obleśne!!! Byłam przerażona. Moja znajoma też miała taki problem niedawno i poleciła mi Germixil. Natychmiast zamówiłam na oficjalnej stronie. Z mojego dziecka wylazło mnóstwo martwych robali! Po zakończeniu kuracji poszliśmy do lekarza, a on potwierdziło, że to były robaki jelitowe. Germixil potrafi zdziałać cuda. O tyle dobrze, że mój syn nawet nie wiedział, że ma problem. To zobaczyłam na początku w nocniku syna (i omal nie wylałam jego zawartości na podłogę z przerażenia!) :(.
  Bardzo dziękuję! Gdy zaczynałem brać Germixil, nie wyobrażałam sobie, że mogę osiągnąć taki efekt. Ból brzucha już zniknął (chyba coś tam we mnie żyło), a wraz z nim bezdech i brodawki. Teraz, mając 53 lata, czuję się lepiej niż jakikolwiek 30- latek. Dziękuję, że o mówicie ludziom o tym problemie. Od lekarza rodzinnego na pewno nie usłyszą takich ważnych informacji.
  Andrzeju, dziękuję za pozytywną opinię. Pozdrawiam, Michał Sutkowski
  Sam wypróbowałem Germixil . Efekt jest po prostu niesamowity. Czuję się młoda i zdrowa. Mój układ odpornościowy znacznie się wzmocnił przez 8 miesięcy, które minęły, odkąd poddałam się kuracji. Od tamtej pory nic mi nie dolega! O takich efektach mogłam jedynie pomarzyć. Polecam z całego serca.
  Ostatnio oglądałam dokument na Polsacie o pasożytach. Wspomnieli o tym produkcie. Mówili, że to najlepszy suplement przeciwpasożytniczy na świecie.
  Właśnie złożyłam zamówienie. Paczka powinna przyjść w ciągu tygodnia. Nie mogę się doczekać!
  Miewałam koszmarne migreny i brodawki. Przez kilka tygodniu brałam Germixil i moje problemy zniknęły. Teraz nie mogę przestać myśleć o tym... Co tam żyło?
  Babcia nauczyła mnie, jak pozbyć się pasożytów dzięki piołunowi. Moja cała rodzina pije napar i, wiecie co, to działa! Glisty dosłownie wyłażą z dzieci. Ale... nie pomaga na brodawki. Zamówiłam Germixil I już nie mam problemów z brodawkami! I daliśmy sobie na spokój z gorzkim naparem babci i przerzuciliśmy się na Germixil. Działa tak samo, cena jest bardzo przystępna, a i stosuje się znacznie łatwiej. A teraz jeszcze jest promocja.
  Bardzo interesujący wywiad, dzięki! Otwieracie ludziom oczy!
  A co jeśli to ściema? Czemu sprzedają to tylko przez internet?
  Zgadzam się ze wszystkimi komentarzami. Gdy zacząłem to brać, wylazły ze mnie obrzydliwe robaki. Spanikowałem i poleciałem do lekarza. Rzucił okiem i powiedział, że to była motylica wątrobowa. I gdyby nie Germixil zabiłyby mnie w 2- 3 lata.
  Ula, czytałaś w ogóle ten artykuł? O jakim oszustwie mówisz, skoro płatność jest przy odbiorze? Zamówiłem i suplement przyniósł kurier. Wszystko sprawdziłem, a potem zapłaciłem. Teraz wszystko sprzedają w internecie, od ciuchów i butów po różne sprzęty i meble.

  Stara cena
  Nowa cena
  Zamów ten produkt ze zniżką, zanim ta oferta zostanie zaoferowana innym czytelnikom! Twoja zniżka wygasa:
  09 : 47

  Należy pamiętać, że promocja z 50% zniżką jest ograniczona do 24.03.2021